Dobrodošlica za XVI generaciju studenata

Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije je 4. oktobra 2019. godine svečanim prijemom studenata prve godine obeležila početak školske 2019/2020. godine. Dobrodošlicu XVI generaciji studenata poželeli su: direktor Visoke škole, dr Slobodan Živkucin, prof, Goran Gašparovski, saradnik u nastavi i dr Ivana Ikonić, prof.

„Osetite duh ove Škole, a on je poistovećen sa radom, vrednoćom, posvećenošću učenju i obrazovanjuˮ, poručio je direktor Škole poželevši studentima puno sreće i uspeha tokom studiranja.

Na svečanom prijemu studentima su predstavljeni akreditovani studijski programi: Menadžment trgovine i marketinga, Menadžment poslovnih komunikacija, Primenjena informatika i Menadžment u ugostiteljstvu.