Dodeljeno priznanje UPV profesoru dr Dušanu Ristiću, emeritusu

Na Skupštini Unije poslodavaca Vojvodine održanoj 25.05.2018.g-e u zgradi Skupštini AP Vojvodine,osnivač i predsednik Saveta Visoke škole  MPK prof. dr Dušan Ristić, emeritus imenovan je za počasnog člana Unije Poslodavaca Vojvodine i dodeljena mu je Zahvalnica za njegov dugogodišnji pregalački rad, kao jednom od osnivača ove asocijacije privrednika.
Tom prilikom profesor Ristić se obratio skupu sa prigodnim rečima i zahvalio na imenovanju i dodeljenom priznanju.
Za počasne članove UPV na ovom skupu imenovani su i Nikola Pavičić, dugogodišnji direktor fabrike Sintelon iz Bačke Palanke, kao i Nikola Stojšić, dugogodišnji predsednik Privredne komore Vojvodine.
U ime Pokrajinske vlade skup je pozdravio i poželeo uspešan rad potpredsednik vlade i sekretar za privredu i turizam, gospodin Ivan Đoković.
Skupu je  kao član Skupštine Unije Poslodavaca Vojvodine prisutvovao i profesor Visoke škole MPK, dr Miladin Kalinić.