Gost na MPK Saša Mišić

Saša Mišić, jedan od najpoznatijih gastronoma Srbije, održao je predavanje u ponedeljak 19. novembra 2018. godine na Visokoj školi MPK Sremski Karlovci. Junak popularne emisije „Paklena kuhinja” motivisao je svojim predavanjem mlade kuvare, srednjoškolce i studente.

Predavanju su pored studenata Visoke škole, posebno studenata sa studijskog programa Menadžment u ugostiteljstvu prisustvovali i učenici iz Srednje škole “Dr Đorđe Natošević” iz Inđije kao i učenici iz Srednje ekonomske škole „Svetozar Miletić” i Srednje škole “Business and IT”.

Saša Mišić je kroz predavanje odgovorio na brojna pitanja koja su mudro pripremili mladi kuvari. Na predavanju Saša Mišić je ukazao na izazove razvoja mladih kuvara i nesebično podelio brojne savete koji proizilaze iz njegovog kako privatnog tako i profesionalnog životnog iskustva.