Četvrta međunarodna konferencija „Upravljanje znanjem i informatika“

Visoka tehnička škola strukovnih studija u Novom Sadu i Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment u Novom Sadu-FIMEK, organizatori su međunarodne konferencije pod nazivom „Upravljanje znanjem i informatika“. Četvrta međunarodna konferencija održana je na Kopaoniku od 12. do 13. januara 2018. godine. Cilj konferencije je bio da okupi istraživače iz oblasti upravljanja znanjem i informatičkih nauka, koji će kroz razmenu ideja promovisati znanja i iskustva iz ovih oblasti.

Kolege, spec. struk. inž. Dragana Avramović i mr Borislav Todorović su učestvovali sa radom na temu „Trendovi u web dizajnu na smeru primenjena informatika“/“Web design trends in the department of applied information technology“. Zbornik radova obuhvata 36 radova od koga su četiri rada iz stranih država (Rumunije, Nemačke i Bosne i Hercegovine).