Dodeljene diplome 8. generaciji studenata Visoke škole

Visoka škola strukovnih studija MPK Sremski Karlovci je 23. januara 2016. godine uručila diplome 8. generaciji svojih studenata. Među 89 diplomiranih strukovnih menadžera, svojim uspehom i zalaganjem tokom trogodišnjeg obrazovanja istakli su se sledeći studenti: Slavko Todorović – student generacije sa smera Menadžment trgovine i marketinga sa prosečnom ocenom studiranja 9.29, Snežana Stojičić – Menadžment trgovine i marketinga 9.21, Marijana Dimitrijević – Menadžment trgovine i marketinga 8.96, Ante Skokandić – Menadžment u ugostiteljstvu 8.95 i Valentina Kuburić –Menadžment poslovnih komunikacija 8.92. Koleginica Valentina Kuburić se pristutnima obratila inspirativnim govorom i sa okupljenima podelila svoja iskustva studiranja na Visokoj školi.

Studentima i njihovim gostima reči dobrodošlice uputio direktor škole prof. dr Miladin Kalinić, dok su u svečanom ceremonijalu diplome lično uručile sekretar škole Nada Sarajlija i Željka Jovanović, saradnik za studenstka pitanja.