Jovica Jovičić gost na Visokoj školi

Pozivaju se studenti Visoke škole, a posebno studenti sa studijskog programa Menadžment u ugostiteljstvu da prisustvuju predavanju gastronoma Jovice Jovičića, koje će se održati 4. marta 2016. godine u      9 sati u amfiteatru Visoke škole.

Gastronom Jovica Jovičić je junak popularne emisije “Paklena kuhinja”. Tokom svoje karijere iskoristio je svaku pruženu šansu za usavršavanjem u inostranstvu. Radio je u Moskvi, Atini i Italiji. Tokom snimanja filma „Spasilac“, Jovičić je svakodnevno kuvao za holivudske zvezde: Denisa Kvejda, Nastasju Kinski i Žana Marka Bara. U njegovim gurmanlucima uživali su i domaći gosti, poput Predraga Antonijevića i mnogih drugih srpskih glumaca. Trenutno je šef kuhinje hotela Marriott u Beogradu.

pakleni-kuvar