Poštovani studenti,

menadžment hotela Premier Aqua 5* i etno kompleksa „Vrdnička kula“ iz Banje Vrdnik će u ponedeljak 17. decembra u 11h u prostorijama naše škole (A1) predstaviti dva programa. Prvi program se odnosi na jednogodišnji plaćen ugovor za praktikante koji kao krajnji cilj ima odabir najboljih kandidata ( studenti pred kraj studija) kojima će se pružiti radno mesto u vodećoj kompaniji iz oblasti hotelijerstva.
Drugi program je studentska praksa koja je planirana od 2019. godine u skladu sa nastavnim planom, praksa bi se realizovala u sektorima kuhinje i ugostiteljstva.

Svi studenti su obavezni da prisustvuju predavanju!

Kompanija Promont group, širi kapacitete u 2019. godine otvarajući prve Fruške terme u Srbiji. Ovaj projekat će biti jedinstvena šansa za zaposlenje mladih i vrednih kandidata.
Ono što ova kompanija nudi svojim kandidatima je zaposlenje posle kojeg sledi usavršavanje, a potom kada Vaš nadređeni proceni kvalitet vašeg rada, šansu da napredujete i dobijete jednu od menadžerskih pozicija.
Počnite da mislite o svojoj karijeri na vreme.

Velike šanse se ne pojavljuju često-iskoristite svoju!
Biografije u europass formatu poslati na jelena.radivojevic@hotelpremier.rs

S poštovanjem,
Uprava Visoke škole