Visoka škola MPK na Biseru mora 2015.

Visoka škola MPK Sremski Karlovci učestvovala je na jubilarnom, X međunarodnom kulinarskom festivalu Biser mora koji se od 25. do 29. marta održao u Supetru, na ostrvu Braču. Na festivalu gastronomije i ugostiteljstva učestvovali su kuvari profesionalci kao i učenici i studenti ugostiteljskih škola iz jedanaest zemalja. Među njima, snage su odmerili i studenti naše škole, sa studijskog programa Menadžment u ugostiteljstvu. Nikica Ševo osvojio je zlatnu medalju u kategoriji poslastice i kolači, Marko Leković okitio se juniorskom bronzom u kategoriji za vegetarijansku hranu, dok je Antonio Topčić osvojio srebrno i bronzano odličje u kategoriji jelo od jagnjetina i jelo od iznutrica. Kliknite na sliku radi pregleda fotografija.