Novi studijski program – Primenjena informatika

PRIMENJENA INFORMATIKA

Novi  akreditovani  studijski  program osnovnih strukovnih studija

Visoka škola je nedavno uspešno okončala složen proces akreditacije potpuno novog studijskog programa prilagođenog savremenim tendencijama – PRIMENJENA INFORMATIKA.

Trogodišnje studije primenjene informatike imaju za cilj da projektnim pristupom u nastavi i na ispitima pripreme studente za praktičan rad, formirajući na taj način niz praktičnih iskustava u korišćenju informacionih tehnologija, ali i u drugim srodnim oblastima važnim za kvalitetniji rad programera i projektanata.

Ovakav pristup je posebno pogodan za one koji se bave ovim poslovima, ali nisu stekli odgovarajući obrazovni stepen. Koristeći svoje praktično iskustvo, njihov put do diplome biće time znatno olakšan.

Naša ideja je da iz škole izlaze stručnjaci spremni za rad, a ne početnici koji imaju samo teorijska znanja.

Završetkom studijskog programa stiče se stručni naziv – Strukovni informatičar.

Nastavni plan

Working Programmer. Programmer Showing Code Issue on the Screen.

Upoznajte se sa strukturom novog studijskog programa:

novi flajer za smer izmena za instagram

Uverenje o akreditaciji:

1-uverenje

Obavestite svoje poznanike o novom studijskom programu! Očekujemo vas tokom upisa u narednu školsku godinu!