Studenti MPK studiraju u Virovitici

Studenti Visoke škole MPK Sremski Karlovci Olivera Ćulum i Damir Firand Sukerji letnji semestar školske 2015/2016. započeli su na Visokoj školi za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici. Saradnja ovih dveju visokih škola je višegodišnja i sada je krunisana međunarodnim programom razmene nastavnog osoblja i studenata Erasmus +.

Delegaciju Visoke škole direktora dr Miladina Kalinića, prof. i  pomoćnika direktora dr Dragana Janjušića, prof. sa studentima dočekala je dekanica Visoke škole iz Virovitice dr Vesna Bedeković, prof. Pored upoznavanja sa radom Visoke škole delegacija MPK je imala priliku da poseti i gradonačelnika Virovitice Ivicu Kirina, kao i  Agenciju za razvoj i Preduzetnički inkubator Virovitičko-podravske županije, gde se razgovaralo o mogućnostima saradnje na razvojnim projektima.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.