MPK NA 14. SAJMU OBRAZOVANJA „PUTOKAZI”

Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije je i ove godine učestvovala na 14. međunarodnom sajmu obrazovanja „Putokazi”, koji se održao od 7. do 9. marta 2019. godine u Novom Sadu. Visoka škola je Sajam prvenstveno iskoristila da informiše sve zainteresovane da se preselila iz Sremskih Karlovaca u Novi Sad, u ulicu Modene br. 5 (ulaz iz Ilije Ognjanovića br. 5). Takođe, je zainteresovane srednjoškolce upoznala sa postojećim studijskim programima i prednostima koje budući studenti ostvaruju upisom. Članove promotivnog sajamskog tima su, pored nastavnog kadra, činili i studenti, koji su delili promotivni materijal, ali i svoja pozitivna iskustva o studiranju. Tako su srednjoškolci i njihovi roditelji iz prve ruke mogli da se obaveste o svemu željenom.