Poseta Srednjoj ┼íkoli “Sveti Sava” u Loznici

Prof. dr Darko Manjen─Źi─ç je u ponedeljak 08.05.2023. godine posetio srednju ┼íkolu SVETI SAVA u Loznici┬á┬á ┬á, ┬ákoja ┬áobrazuje ┬ámlade ┬áu ┬áoblasti ┬áPodru─Źje ┬árada: ┬áHemija, ┬ánemetali┬á i ┬ágrafi─Źarstvo, ┬áma┼íinstva, Podru─Źje rada: Zdravstvo i socijalna za┼ítita, Podru─Źje rada: Delatnost li─Źnih usluga.

Prezentovani su svi studijski programi Fakulteta za Evropske pravno politi─Źke studije kao i Visoke ┼íkole strukovnih studija za menad┼żment i poslovne komunikacije. Tako─Ĺe su predstavljeni i fakulteti koji su dobili po─Źetnu akreditaciju u oblasti: saobra─çaja, informacionih tehnologija i zdravstva.

Prof. dr Darko Manjen─Źi─ç je prilikom posete ┼íkolama prezentovao sve mogu─çnosti koje ┼ákola pru┼ża studentima, ali i maturantima pre nego ┼íto se upi┼íu na visokoobrazovne ustanove, Fakultet i odaberu svoje dalje zanimanje, i upoznao ih sa kvalitetnim na─Źinom studiranja.