Poseta srednjoj školi u Vladimircima

Prof. dr Darko Manjenčić je u petak 28.04.2023. godine posetio je srednju školu u Vladimircima koja danas ima oko 700 učenika, koja obrazuje mlade u oblasti mašinstva, proizvodnje i prerade hrane, Trgovina, ugostiteljstvo i turizam, Ekonomija i pravo .

Maturant su pokazali veliko interesovanje za studijske programe Fakulteta za evropske pravno političke studije kao i Visoke škole strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije. Takođe su predstavljeni i fakulteti koji su dobili početnu akreditaciju u oblasti: saobraćaja, informacionih tehnologija i zdravstva.

Prof. dr Darko Manjenčić je prilikom posete školama prezentovao sve studijske programe koji se realizuju na Visokoj školi strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije, kao i na Fakultetu za Političke studije i mogućnosti koje Škola pruža studentima, ali i maturantima pre nego što se upišu na visokoobrazovne ustanove, Fakultet i odaberu svoje dalje zanimanje.

Psiholog škole Dragana Milovanović i sekretar škole Dragana Eraković, su veoma srdačno ugostili Prof Darka Manjenčića koji je predstavio studijske programe i sve pogodnosti i mogućnosti koje pružaju pomenuti Fakulteti, podelio prezentacije i flajere koji će biti okačeni na oglasnu tablu i predate mnogobrojnim učenicima.