Dodela diploma studentima 12.generacije

Dodeljene diplome 12. generaciji studenata Visoke škole

Visoka škola strukovnih studija MPK Sremski Karlovci je 28. januara 2016. godine uručila diplome 12. generaciji studenata sa studijskih programa: Menadžment trgovine i marketinga, Menadžment poslovnih komunikacija, Menadžment u ugostiteljstvu i Preduzetništvo.

Svojim uspehom i zalaganjem tokom trogodišnjeg obrazovanja istakli su se najbolji studenti generacije: Damir Rajtenbah – student sa studijskog programa Preduzetništvo sa prosečnom ocenom studiranja 9,19 (devet i 19/100), Ivana Ševo – Menadžment u ugostiteljstvu 9,19 (devet i 19/100), Biljana Aleksić – Preduzetništvo 9,19 (devet i 19/100). Njima je ovo priznanje  uručio dr Zoran Milošević, pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost.

Koleginica Biljana Aleksić se pristutnima obratila inspirativnim govorom i sa okupljenima podelila svoja iskustva o studiranju na Visokoj školi.

Studentima i njihovim gostima reči dobrodošlice uputio direktor škole dr Miladin Kalinić, prof. Svečanosti je prisustvovao i predsednik opštine Sremski Karlovci Nenad Milenković, kao i dugogodišnji prijatelj Visoke škole Žarko Živanović, Vinarija i Muzej pčelarstva Živanović, Sremski Karlovci.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.