Studenti MPK u Eko-paket projektu

Već petu godinu zaredom naši studenti pod mentorstvom mr Valerije Večei-Funde, učestvuju u nagradnom konkursu Eko-paket, u organizaciji Tetra-paka Srbija i Ambasadora održivog razvoja i zaštite životne sredine. Konkurs je u okviru Međunarodnog programa Eko-škole.

Ovogodišnja tema je Cirkularna ekonomija i studenti su svojim radovima odlično odgovorili na zadatak da predstave budućnost našeg društva u kome svaki otpad može da postane resurs.

Studenti 3. godine se predstavljaju sa 4 rada, 1 grupni i 3 u pojedinačnoj kategoriji: Miroslav Cekić-Bokal i krigla, Nikolina Kolundžić-Kaktusići, Nebojša Tošević-Sat 4 grada, Grupni rad-Sat.

Podsećamo na prethodne rezultate: 2018. godine 3. mesto, 2017. godine 1. i 2. mesto, 2016 godine 2. i 3. mesto, 2015. godine 1. mesto.