Dobrodošlica za XVI generaciju studenata

Visoka ┼íkola strukovnih studija za menad┼żment i poslovne komunikacije je 4. oktobra 2019. godine sve─Źanim prijemom studenata prve godine obele┼żila po─Źetak ┼íkolske 2019/2020. godine. Dobrodo┼ílicu XVI generaciji studenata po┼żeleli su: direktor Visoke ┼íkole, dr Slobodan ┼Żivkucin, prof, Goran Ga┼íparovski, saradnik u nastavi i dr Ivana Ikoni─ç, prof.

ÔÇ×Osetite duh ove ┼ákole, a on je poistove─çen sa radom, vredno─çom, posve─çeno┼í─çu u─Źenju i obrazovanju╦«, poru─Źio je direktor ┼ákole po┼żelev┼íi studentima puno sre─çe i uspeha tokom studiranja.

Na sve─Źanom prijemu studentima su predstavljeni akreditovani studijski programi: Menad┼żment trgovine i marketinga, Menad┼żment poslovnih komunikacija, Primenjena informatika i Menad┼żment u ugostiteljstvu.