DODELJENE DIPLOME 15. GENERACIJI STUDENATA VISOKE ŠKOLE

Visoka ┼íkola strukovnih studija za menad┼żment i poslovne komunikacije uru─Źila je diplome 15. generaciji studenata, 26. januara 2019. godine u Sremskim Karlovcima. Diplome strukovnih menad┼żera dobilo je 90 studenata sa trogodi┼ínjih studijskih programa: Menad┼żment trgovine i marketinga, Menad┼żment poslovnih komunikacija, Menad┼żment u ugostiteljstvu i Preduzetni┼ítvo.

Predstavljena je i studentkinja generacije Bojana Od┼żakovi─ç sa studijskog programa Menad┼żment u ugostiteljstvu, sa op┼ítim uspehom 9,95 (devet 95/100) u toku studija. Tom prilikom direktor Visoke ┼íkole dr Slobodan ┼Żivkucin, prof. uru─Źio joj je tablet ra─Źunar na poklon. Direktor je istakao da se uspeh i kompetencije Visoke ┼íkole mere uspesima i postignu─çima na┼íih studenata. Stoga su celo┼żivotno obrazovanje i neprekidno usavr┼íavanje imperativi za svakog uspe┼ínog menad┼żera 21. veka.