Studenti MPK studiraju u Virovitici

Studenti Visoke ┼íkole MPK Sremski Karlovci Olivera ─ćulum i Damir Firand Sukerji letnji semestar ┼íkolske 2015/2016. zapo─Źeli su na Visokoj ┼íkoli za menad┼żment u turizmu i informatici u Virovitici. Saradnja ovih dveju visokih ┼íkola je vi┼íegodi┼ínja i sada je krunisana me─Ĺunarodnim programom razmene nastavnog osoblja i studenata Erasmus +.

Delegaciju Visoke ┼íkole direktora dr Miladina Kalini─ça, prof. i┬á pomo─çnika direktora dr Dragana Janju┼íi─ça, prof. sa studentima do─Źekala je dekanica Visoke ┼íkole iz Virovitice dr Vesna Bedekovi─ç, prof. Pored upoznavanja sa radom Visoke ┼íkole delegacija MPK je imala priliku da poseti i gradona─Źelnika Virovitice Ivicu Kirina, kao i ┬áAgenciju za razvoj i Preduzetni─Źki inkubator Viroviti─Źko-podravske ┼żupanije, gde se razgovaralo o mogu─çnostima saradnje na razvojnim projektima.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.