Studenti MPK takmičili se za najbolju sarmu

Visoka škola MPK Sremski Karlovci učestvovala je na III Sarmijadi. Ova gastronomska manifestacija se održala 7. novembra 2015. godine u Bačkoj Topoli. Pod mentorstvom asistenta u nastavi M.Sc Nikole Vuksanovića, koji već tradicionalno doprinosi kvalitetu ocenjivanja, bio je takmičarski tim Visoke škole. Kulinarsko umeće su pokazali studenti sa studijskog programa Menadžment u ugostiteljstvu: Denis Blatnjički, Jovan Blanuša i Vojin Jovičić. Na festivalu je učestvovalo čak 50 ekipa sa ukupno 75 sarmi, kako iz Srbije, tako i iz susedne Mađarske. Najbolja sarma ocenjivala se u tri kategorije: klasična, posna i specijalna sarma. Ovo je bilo izvrsno iskustvo za naše studente – zaljubljenike u kulinarstvo.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.