Studenti MPK takmi─Źili se za najbolju sarmu

Visoka ┼íkola MPK Sremski Karlovci u─Źestvovala je na III Sarmijadi. Ova gastronomska manifestacija se odr┼żala 7. novembra 2015. godine u Ba─Źkoj Topoli. Pod mentorstvom asistenta u nastavi M.Sc Nikole Vuksanovi─ça, koji ve─ç tradicionalno doprinosi kvalitetu ocenjivanja, bio je takmi─Źarski tim Visoke ┼íkole. Kulinarsko ume─çe su pokazali studenti sa studijskog programa Menad┼żment u ugostiteljstvu: Denis Blatnji─Źki, Jovan Blanu┼ía i Vojin Jovi─Źi─ç. Na festivalu je u─Źestvovalo ─Źak 50 ekipa sa ukupno 75 sarmi, kako iz Srbije, tako i iz susedne Ma─Ĺarske. Najbolja sarma ocenjivala se u tri kategorije: klasi─Źna, posna i specijalna sarma. Ovo je bilo izvrsno iskustvo za na┼íe studente ÔÇô zaljubljenike u kulinarstvo.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.