Zlato za MPK na 15. Putokazima

Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije predstavila se na 15. međunarodnom sajmu obrazovanja Putokazi, koji je održan  4. i 5. marta 2020. godine u Novom Sadu.

Kvalitet za rad u Visokoj školi prepoznao je žiri ovogodišnjeg Sajma nagradivši Visoku školu Diplomom sa velikom zlatnom medaljom, koju je primio direktor dr Slobodan Živkucin, prof.

Svoja iskustva o studiranju na našoj Školi zainteresovanim srednjoškolcima i njihovim roditeljima preneli su studenti sa studijskog programa Menadžment u ugostiteljstvu, a profesori Visoke škole su posetiocima davali smernice i konkretna obaveštenja o dobro poznatim  studijskim programima: Menadžment trgovine i marketinga, Menadžment poslovnih komunikacija i Menadžment u ugostiteljstvu.